Zoznam učiteľov

E-mail
Foto Mgr. Anzelma Bolová BOA Rozvrh
Riaditeľka
bolova@sosga.sk
Foto Ing. Katarína Jankovičová JAK Rozvrh
Zástupkyňa
zastupca.pv@sosga.sk
Foto Mgr. Kamil Vydarený VYK Rozvrh
Zástupca
kamil.vydareny@gmail.com
 
 
Mgr. Robert Báby JUR Rozvrh
Učiteľ
robo.juhos@gmail.com
 
 
Mgr. Ladislav Bácsay BAL Rozvrh
Triedny učiteľ: I.KC
Vedie krúžok: Futbal - chlapci
Vedie krúžok: Krúžok kondičnej kulturistiky
 
 
RNDr. Tatiana Belická BET Rozvrh
Triedna učiteľka: I.KA
Vedie krúžok: ABECEDA Chémie
kubikova.belicka@gmail.com
 
 
Ing. Eva Dilijanczová DIE Učiteľka
Vedie krúžok: Nápoje v gastronómii
evadi@post.sk
 
 
Anna Fabiánová FAA Majsterka
 
 
Ing. Eleonóra Haberlová HAE Rozvrh
Triedna učiteľka: DIST1/SS
Triedna učiteľka: DIST1/VK
Triedna učiteľka: DIST2/PSV
Triedna učiteľka: DIST2/SS
haberlova.eko@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Haraštová HAM Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.CK
Vedie krúžok: Zmaturuj zo SJL
lucik77777@gmail.com
 
 
Renáta Hatvániová HAR Majsterka
 
 
Mgr. Monika Horváthová HOM Rozvrh
Triedna učiteľka: I.CK
Vedie krúžok: Anglická konverzácia
monika208@gmail.com
 
 
Mária Ivánová IVM Majsterka
 
 
Ing. Viera Kamenická KAV Rozvrh
Triedna učiteľka: II.KC
Vedie krúžok: Gastronomický - vyrezávanie z ovocia
Vedie krúžok: Výrobky studenej kuchyne
 
 
Ing. Jana Karnasová KAJ Učiteľka
millaciik@azet.sk
Foto Mgr. Ľubica Katonová KAL Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: Základy programovania
katonova.ziaci@gmail.com
 
 
Mgr. Helena Királyová KIH Majsterka
 
 
Ing. Pavol Kollár KOP Rozvrh
Triedny učiteľ: II.VP/PSV
Triedny učiteľ: III.CK
Vedie krúžok: Stolný tenis
pavolkollar4@gmail.com
 
 
Dagmar Kubicová KUD Majsterka
 
 
Mgr. Martina Kucková KUM Rozvrh
Učiteľka
martina.kuckova@gmail.com
 
 
RNDr. Dana Lehocká LED Rozvrh
Triedna učiteľka: III.HA
kabinet.elektro@gmail.com
 
 
Imrich Macúch MAI Majster
Vedie krúžok: Barmansko - baristický
Foto Mgr. Denisa Mésárošová MED Rozvrh
Triedna učiteľka: II.HA
denamesarosova@gmail.com
 
 
Mgr. Peter Mészaros MEP Rozvrh
Učiteľ
kolesoga@gmail.com
 
 
PhDr. Marta Mešková, PhD. MEM Rozvrh
Učiteľka
marta.meskova@gmail.com
 
 
Mgr. Mária Mičánková MIM Rozvrh
Triedna učiteľka: I.VS
Vedie krúžok: Gastronomický
kabinet.kucacu@gmail.com
 
 
PaedDr. Jarmila Miková MIJ Rozvrh
Triedna učiteľka: V.HA
Vedie krúžok: Príprava na maturitné skúšky zo SJL
Vedie krúžok: Slovenčina hrou
m.jarmila@hotmail.com
 
 
Mgr. Andrea Mikula MIA Rozvrh
Triedna učiteľka: I.HA
mikula.andrea@gmail.com
 
 
Mgr. Eva Ondrušková ONE Rozvrh
Učiteľka
 
 
Mgr. Iveta Pappová PAI Majsterka
 
 
Mgr. Alexandra Polocíková POA Rozvrh
Učiteľka
sandy87@post.sk
 
 
Alžbeta Sedláková SEA Majsterka
 
 
Zuzana Sláviková SLZ Majsterka
 
 
Mgr. Jazmína Székházi Hlavatá HLJ Rozvrh
Triedna učiteľka: II.KA
Vedie krúžok: Zdravotnícky krúžok
jazmina.hlavata@gmail.com
 
 
Ing. Adriana Šlachtovská ŠLA Rozvrh
Triedna učiteľka: II.VPS
slachtovska.stroj@gmail.com
 
 
Jana Šmidáková Majsterka
 
 
Ing. Anna Švancárová ŠVA Rozvrh
Triedna učiteľka: IV.HA
Vedie krúžok: Mixáčik
Vedie krúžok: Stredoškolská odborná činnosť
svancarova@gmail.com
 
 
Janka Švrčková SVJ Majsterka
 
 
Mgr. Beata Vavríková VAB Rozvrh
Triedna učiteľka: II.CK
Vedie krúžok: Zábavná matematika
vavrikovab@gmail.com
 
 
Ing. Zuzana Vičíková VIZ Rozvrh
Učiteľka
Vedie krúžok: ADK - zdokonaľovanie výkonu
vicikova.eko@gmail.com
 
 
Ing. Jasna Zorič ZOJ Rozvrh
Triedna učiteľka: III.KK
Vedie krúžok: Anglický jazyk pomocou IWB
jasna.zo@gmail.com

© aScAgenda 2019.0.1146 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 15.01.2019

Voľné miesta na našej škole

Novinky

Kontakt

  • Stredná odborná škola obchodu a služieb
    Z. Kodálya 765, 924 47 Galanta
    Príspevková organizácia
    Číslo živnostenského registra: 220-26708
  • 031/780 2346

Fotogaléria